Language:

Tel. +420 727 926 890 (Po-Pa 8-16)

Nejsou zobrazeny žádné produkty

 

Expedujeme i do zahraničí

EXPEDUJEME DO VŠECH EVROPSKÝCH ZEMÍ, PO DOHODĚ ZASÍLÁME ZBOŽÍ I DO ZEMÍ MIMOEVROPSKÝCH

 

 

Rychlé odesílání objednávek

PŘI OBJEDNÁVCE DO 12:00HOD, ZBOŽÍ SKLADEM ODESÍLÁME IHNED

Dopravu zajišťuje společnost DPD.

Při hmotnosti zásilky do 2kg je cena dopravy 70,–Kč bez DPH

 

Kvalitní produkty za bezkonkurenční ceny

Naším cílem je spokojený zákazník, což dokazuje

vysoká kvalita nabízených produktů, služeb

a PORADENSTVÍ v oboru.

 

 

 

 

Kompletní katalog spotřebního materiálu pro průmyslové dávkování.

 

NAJDETE ZDE I NOVINKU NA SVĚTOVÉM TRHU, KTEROU DODÁVÁME POUZE MY !!! STATICKÝ SMĚŠOVAČ 5,4 – 24 S TYPEM UZÁVĚRU – LUER LOCK 

 

V nabídce našeho obchodu najdete kvalitní produkty pro dávkování lepidel, silikonů, tmelů….., které si také můžete vybrat v našich stránkách v jedné z hlavních kategorií lepidla LOCTITE, od jednoduchých dávkovacích jehel, přes kartuše až po dávkovací roboty. To vše je za ty nejnižší ceny na trhu. Naši dodavatelé jsou přímo výrobci. Pro lepší orientaci jsou produkty roztříděny do zelených kategorií podle jejich využití. Nabízíme vám DÁVKOVACÍ JEHLY s bezpečnostním uzávěrem Luer Lock. Pro snazší orientaci jsme všechny typy jehel uspořádali do přehledné tabulky s přesnými parametry. V kategorii KARTUŠE A PŘÍSLUŠENSTVÍ si vyberete dávkovací kartuše, které jsou kompatibilní s dávkovacími jehlami z naší nabídky a veškeré potřebné příslušenství, pro bezpečné, pohodlné dávkování, bez zbytečných ztrát vámi zvolených materiálů. Sekce LAHVIČKY vám poskytuje výběr kvalitních lahviček s jehlami i dotykovým čerpadlem, opět také i s uzávěrem Luer Lock pro použití dávkovacích jehel či propojení s přívodní hadicí.

 

Další z našich vyhledávaných činností, kterou vycházíme zákazníkům vstříc, je přeplňování lepidel, silikonů a tmelů z velkých balení do jiných menších praktických obalů – kartuší , nabízených na našich stránkách. 


Věříme, že si z naší nabídky vyberete to nejlepší řešení vašich požadavků. Pokud jste přesto nenašli to, co jste hledali, spojte se s námi TELEFONICKY a my se vám, v rámci našich možností, budeme snažit vyjít vstříc.