Language:

Tel. +420 727 926 890 (Po-Pa 8-16)

Nejsou zobrazeny žádné produkty

Největší výběr dávkovacích jehel na jednom místě. Objednávejte jednoduše, přehledně a NEJLEVNĚJI

 

Dávkovací jehly slouží pro dávkování pájecích past, gelů, lepidel a kapalin. Všechny druhy jehel jsou s uzávěrem Luer Lock a jsou v různých délkách i průměrech. Pro lepší a hlavně rychlejší orientaci jsme všechny typy jehel uspořádali do přehledné tabulky s přesnými parametry. Jehly UNIVERZÁLNÍ jsou z plastového náboje s ocelovou konstrukcí, která umožňuje kvalitnější a přesnější aplikaci materiálu. KUŽELOVÉ jehly je možné používat kromě běžných materiálů i při práci s RTV silikony, vazelínou, epoxidy… Barevný plast je bez obsahu silikonu. ZAHNUTÉ jehly nabízíme ve dvou provedeních 45° nebo 90° a délce 12.7 mm. Při práci s ručními dávkovacími ventily, rotačními roboty i stříkacími lahvemi využijete POLYPROPYLENOVÉ jehly. Které mají pružnou trubičku a díky tomu zabráníte poškození citlivých povrchů. TEFLONOVÉ jehly doporučujeme u kapalin s nízkou viskozitou, jako jsou např. kyanoakrylátová instantní lepidla. Pro agresivní chemické látky na bázi rozpouštědel zvolte HLINÍKOVÉ jehly. Náboje z NEREZOVÉ oceli jsou vhodné na robotizované systémy. Leštěná ocel hřídele zajišťuje konzistentní tok materiálu. Super nízký odpor proudění v MICRON-S jehlách umožňuje významné úspory nákladů. Umožňuje velice precizní tvorbu malých teček a linek. Jehly SE ŠTĚTCEM se používají pro jemnou práci a při lehkých nátěrech. Vhodné pro vícenásobné použití. Nabízíme Vám také jehly UV nepropustné, které obsahují UV stabilizátor a proto jsou určeny speciálně pro práci s UV lepidly a UV lampou.

Další z našich vyhledávaných činností, kterou vycházíme zákazníkům vstříc, je přeplňování lepidel, silikonů a tmelů z velkých balení do jiných menších praktických obalů -kartuší ,nabízených na našich stránkách. 

Všechny produkty jsou určené pro průmyslovou výrobu. Více informací k jehlám v naší nabídce najdete v jednotlivých kartách.