Language:

Tel. +420 727 926 890 (Po-Pa 8-16)

Nejsou zobrazeny žádné produkty

NOVINKA NA SVĚTOVÉM TRHU, KTEROU NAJDETE POUZE U NÁS !!! NABÍZÍME STATICKÝ SMĚŠOVAČ 5,4 – 24 S TYPEM UZÁVĚRU : BAJONET A ZÁVIT- LUER LOCK

 

V této kategorii najdete za nejvýhodnější ceny dávkovací KARTUŠE různých objemů, všechny jsou kompatibilní s DAVKOVACÍMI JEHLAMI, které najdete na našich stránkách a veškeré příslušenství k nim. Kartuše se užívají pro dávkování pájecích past, gelů, lepidel a kapalin atd. KARTUŠE BEZ PÍSTU jsou vyrobeny z kvalitního leštěného polyetylenu, který eliminuje vnitřní odpor při aplikaci a umožňuje opakované použití. Sestava KARTUŠÍ S RUČNÍM PÍSTEM se skládá z průmyslové polypropylenové transparentní kartuše, tyčového pístu, a gumového pístu. Všechny kartuše mají bezpečnostní závit Luer Lock. Stírací PÍSTY zajišťují při práci rovnoměrné rozložení tlaku po celé ploše kartuše. NÁSTAVEC – adaptér umožňuje připojit ke kartuši vlastní hadici o potřebné délce. Aby byl nástavec stále 100% vzduchotěsný, nabízíme Vám také náhradní TĚSNÍCÍ KROUŽEK. Praktické spodní UZÁVĚRY jsou určeny pro utěsnění spodní špičky kartuše pro bezpečné uskladněn kapalin uvnitř. HORNÍ UZÁVĚRY z polypropylenu, bez obsahu silikonu, naopak slouží k vzduchotěsnému utěsnění horní části kartuše. Vysokotlaké PŘÍVODNÍ HADICE jsou kompatibilní s jinými závity typu Luer Lock. Jsou vyrobeny z ohybného polypropylenu. Ale nabízíme vám také náhradní přívodní hadici o průměru 6 mm, kterou si můžete sami upravit na potřebnou délku. RUČNÍ PÍSTY jsou určeny pro pohodlnou aplikaci past, gelů, lepidel a jiných tekutin. Jsou velikostně shodné s kartušemi z naší nabídky. Pro přesné dávkování a dokonalé promíchání dvousložkových lepidel, silikonů, epoxidů a jiných kapalin, budete potřebovat DVOUKARTUŠE a STATICKÉ SMĚŠOVAČE. Najdete zde i certifikované INJEKČNÍ STŘÍKAČKY pro farmacii, se závitem Luer Lock. pro jedno použití k podávání běžných injekčních roztoků a léčiv, dále k odběrům krve a tekutin.

 

Další z našich vyhledávaných činností, kterou vycházíme zákazníkům vstříc, je přeplňování lepidel, silikonů a tmelů z velkých balení do jiných menších praktických obalů -kartuší ,nabízených na našich stránkách. 

 

Veškeré produkty s vyjímkou injekčních stříkaček jsou pouze pro průmyslové využití. Více informací o kartuších a jejich příslušenství najdete po otevření vámi zvolené karty.