Language:

Tel. +420 727 926 890 (Po-Pa 8-16)

Tabulkový výpis Dlaždicový výpis

Uvedené ceny jsou bez DPH

Zobrazeno 17 z 17
LAHVIČKY S JEHLOU jsou vhodné pro práci se všemi druhy kapalin používané v průmyslu. Jsou z polypropylenu s kovovou tupou jehlou s víčkem.

LAHVIČKY S ESD SAFE mají dotykové čerpadlo umožňující aplikovat přiměřenou dávku materiálu a zajišťují tak ekonomickou efektivitu práce a čistý pracovní prostor. Kapalina je vytlačená do prohlubně aplikátoru a je tak okamžitě připravené potřebné množství k otření štětcem a následné práci. Vhodné pro práci do středně viskózníchi kapalin.

LAHVIČKY S LUER LOCK ZÁVITEM – Tento uzávěr umožňuje použití všech standardních jehel, které najdete v kategorii DÁVKOVACÍ JEHLY za nejnižší ceny na našem trhu.

LAHVIČKY PRO LEPIDLA – Tyto lahvičky se používají jako obal pro lepidla. Umožňují jednoduchou aplikaci produktu. Materiál: PE. Na trysku může být nasazena dávkovací jehla pro přesnější aplikaci. Vhodná pro pohodlné a rychlé nanášení vteřinových lepidel.

POKUD MÁTE ZÁJEM O JINÉ, SPECIÁLNÍ LAHVIČKY PRO VAŠI VÝROBU, NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NAŠE OBCHODNÍ ODDĚLENÍ. PO DOMLUVĚ JE MOŽNÉ OBJEDNAT PŘESNĚ VÁMI POŽADOVANÝ PRODUKT